Otwock, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dozór ochrona Kołbiel

Kołbiel

Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownika dozoru Kołbielhttps://https://www.olx.pl/oferta/wiazowna-i-okolice-dozor-ochrona-umowa-o-prace-CID4-IDuYrvt.html » i okolice - zadzwoń dowiesz się więcej

Opis stanowiska:

- ochrona i dozór obiektu,

- praca w systemie zmianowym,

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,

- pracę w miłej atmosferze ( akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych),

- wynagrodzenie 2100 brutto + 20 % za godziny nocne,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

Kontakt w sprawie pracy 785 510 307 pn-pt 7-15 lub do kierownika 785 514 696 czy po przez wysłanie aplikacji.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli o treści: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Czerwiec, 2018  10:28

Identyfikator: 635599

Wyświetleń: 1281